Виберіть марку

Виберіть модель

Виберіть об'єм

Виберіть групу

Passat B7 2010-2014
Кожна деталь або вузол вашого автомобіля, незалежно від технології, по якій вони виготовлена, має певний експлуатаційний ресурс, після закінчення якого ризик виходу з ладу різко зростає. Згідно зі статистичними дослідженнями, більшість українських автовласників вирішують заощадити на придбанні запчастин, адже вартість фірмових деталей і механізмів вельми велика. Тому вони набувають або неоригінальні деталі, або бу запчастини на Фольскваген Б7 зі шроту з доставкою в Київ, Дніпро, Суми, Харків і інші українські міста.

Переваги покупки запчастин зі шроту

Низька вартість, це один з основних факторів, що змушують автовласників купити деталі з розбирання для Фольскваген Пассат В7 2.0 tdi. У нашому магазині, кожен автолюбитель може придбати оригінальні запчастини та вузли, виготовлені за німецькими стандартами якості. Вартість пропонованих нашою фірмою деталей нижче в два-три рази, ніж нових. Звичайно, вони вже послужили на машині іншого водія, але їх стан значно краще, ніж у китайських копій.

Необхідно відзначити суттєвий факт, на сьогоднішній день німецький автоконцерн вже встиг виготовити значну кількість автомобілів різних моделей, багато з яких не тільки зняті з виробництва, але навіть і запчастини для них вже перестали випускати. Виконана розбирання Volkswagen Passat B7, недорого дозволяє придбати потрібні вам деталі, які не випускаються вже кілька років.

Для того, щоб автовласники могли придбати БВ запчастини для VW Passat B7 без пробігу по СНД з Європи, нашими співробітниками був створений перелік пропонованих магазином запасних деталей і вузлів. Кожен з виробів було сфотографовано, описано, оцінено, а також наведено їх характеристики і була створена зручна пошукова система. Це дозволяє автовласникам не чекати кілька тижнів, поки необхідна йому деталь буде доставлена ​​на замовлення, адже всі представлені в каталозі вироби є в наявності на наших складах.

Звертайтеся до нас і час простою вашого автомобіля буде зведено до мінімуму.