Виберіть марку

Виберіть модель

Виберіть об'єм

Виберіть групу

Golf 5 2003-2009

Обслуговування авто європейського виробництва для українців завжди було не легким завданням, звичайно, це не стосується тих, хто не обмежений фінансовими проблемами. Сьогодні це стало ще складніше. Зростання цін на оригінальні комплектуючі та витратні матеріали змушує наших автомобілістів забути про повноцінний ТО машини.

Можна спробувати частково вирішити проблему, купивши неоригінальні китайські запчастини. Дуже ймовірно, що закінчитися це може повторної покупкою потрібних для ремонту деталей. Однак є альтернативний спосіб ремонту автомобіля - купити запчастини на Volkswagen Golf 5 (Гольф 5) з шроту.

Де ми беремо запчастини Фольксваген?

Запчастини надходять на склад в основному з-за кордону, донорами є списані або побували в незначному ДТП машини. Часто це практично нові машини, за які господар отримав страховий платіж, і віддав в розбирання. Також багато деталей надходить з автомобілів, які завезені в Україну на Єврономер. Багато власників не змогли оплатити оформлення, і змушені були віддати такі машини в розбирання. Перед продажем в Європі ці авто проходили повне ТО і в справності деталей не варто сумніватися, до того ж ми ретельно перевіряємо кожен вузол перед продажем.

Величезна проблема для автомобіліста - припинення випуску запасних деталей на авто, які більше не виробляються. Тому знайти необхідну деталь на підтриману машину буває вкрай складно. І тут Вам прийде на допомогу шрот Volkswagen Golf 5 в Україні, де можна купити відсутню запчастину.

Основні переваги автозапчастин зі шроту в Україні

  • Ви зможете знайти практично будь-яку запчастину, всі вони надані в нашому каталозі з фотографіями, як на свіжі авто, так і на ті, що вже перевалили за 10 років.
  • Солідна економія. Бу запчастини на Volkswagen Golf 5 (Гольф 5), куплені на розбиранні, обійдуться в кілька разів дешевше, ніж нові оригінальні або навіть китайські аналоги.
  • Підтримані автокомплектуючих з Євросоюзу завжди оригінальні. Не варто боятися, що вони не нові, термін їх служби розрахований на сотні тисяч кілометрів.

Наш сайт avtomira.com.ua працює в сфері автозапчастин з 2012 року. Ми закуповуємо деталі великим оптом, що дозволяє запропонувати нашим клієнтам низькі ціни без додаткових накруток.

А також:

  • За час роботи площа наших складів постійно зростає і розбирання Фольксваген Гольф 5 займає ключові позиції, так як ця модель дуже популярна в нашій країні.
  • Кожна одиниця, яка приходить до нас, піддається перевірці досвідчених фахівців. Тому ми здатні дати гарантію на проданий товар.
  • У Вас є 14 днів для повернення товару, якщо він не підійшов або не влаштував за якістю.