Виберіть марку

Виберіть модель

Виберіть об'єм

Виберіть групу

Avensis T27 2009-2018

Якщо ви щасливий власник такої машини як Toyota Avensis, то знаєте, що це якісний і надійний друг і помічник. Але будь-яка техніка час від часу ламається, а у випадку з авто ще можуть траплятися прикрі аварії. Знайти заміну вийшла з ладу запчастини оригінальної досить дороге задоволення і не завжди є час довго чекати необхідний вузол. Можна, звичайно ж, купити на свій страх і ризик, китайські аналоги, але всі знають народну мудрість, в якій скупий платить двічі, адже термін служби подібних деталей відповідає їх вартості. Оптимальним варіантом буде купити запчастини на Toyota Avensis (Тойота Авенсіс) з розбирання, це дозволить заощадити гроші на ТО і не втратити в якості.

Як працюють авто шроти в Україні?

Останнім часом Україну заполонили автомобілі з Євросоюзу, і багато хто з них експлуатувалися, поки це було можливо без офіційного оформлення. У Європі до техобслуговування ставляться серйозно, тому всі такі авто були практично в ідеальному технічному стані. Такі авто надходять до нас на станцію, де досвідчені слюсаря займаються розбиранням, перевіркою і маркуванням всіх елементів з незначним зносом. Іноді нам надходять і машини безпосередньо з Японії, де рівень життя значно вище, ніж у нас, тому власникам машин після ДТП легше купити новий автомобіль, ніж намагатися відновити потерпілий, але значна частина деталей в таких випадках залишаються цілими.

Шрот Toyota Avensis в Україні дуже цінуватися, адже у нас на дорогах зараз дуже багато машин цієї марки. Ключова перевага авто розборок Тойота - значний експлуатаційний ресурс деталей. Комплектуючі з європейських авто надходять на наш склад в отличном состоянии. Перед продажем кожна деталь уважно перевіряється на дефекти і якщо такі є, то відбраковують.

Авто шрот Toyota Avensis - оригінальні запчастини за доступною ціною

Наш інтернет - магазин avtomira.com.ua- це більше 50 000 деталей до іномарок. Ми займаємося реалізацією бу запчастин на Toyota Avensis (Тойота Авенсіс), а також багатьма іншими популярними в Україні маркам автомобілів, які будуть вам служити вірою і правдою багато тисяч кілометрів.

У нас завжди в наявності:

  • Елементи підвіски.
  • КПП.
  • Деталі кузова.
  • Електроніка.
  • Оптика, світло.
  • Двигуни.

Запчастини перевірені досвідченими майстрами, на сайті доступні фото кожної конкретної деталі і їх можна замовити 24 години на добу онлайн. На будь-яку покупку діє гарантія 2 тижні. Доставка товару займає не більше 3 днів.